Incarcator pentru laptop Asus A17-120P2A 120W (Black)
 Asus
Tip
sursa de alimentare
929lei
44 Lei/lună
Cod produs:
Depozit
În stoc Moldova
Garantie:
24 luni
Ridicarea la etaj în momentul livrării până la 30 kg - Este GRATUIT!
Caracteristici suplimentare
Putere: 120 W
Curent de ieșire: 6.0 A
Tensiune de ieșire: 20 V
Lungime cablu: 180 cm
Lungime cablu de alimentare: 90 cm
Greutate: 329 g
Model:
A17-120P2A 120W (Black)