Sursa de alimentare Chieftec BFX-350BS 350W (Grey)
 Chieftec
Putere (W)
350
Form factor
ATX
Corectia factorului de putere (PFC)
activ
1089lei
51 Lei/lună
Cod produs:
Depozit
În stoc Moldova
Garantie:
24 luni
Ridicarea la etaj în momentul livrării până la 30 kg - Este GRATUIT!
Model:
BFX-350BS 350W (Grey)
Producător:
Nr:
206926
Caracteristici generale
Putere (W)
350
Form factor
ATX
activ
Numar de ventilatoare
1
Diametru ventilator (mm)
90
Conectorul de alimentare pentru placa de baza
20+4 pin
Conectorul de alimentare CPU
4+4 pin
Conectorul de alimentare VGA
6+2 pin