Redresor Serioux SRXA12K300A (Black/Yellow)
 Serioux
Capacitatea maxima acumulator (Ah)
12
1529lei
72 Lei/lună
Cod produs:
Depozit
În stoc Chișinău ⛟
Garantie:
24 luni
Ridicarea la etaj în momentul livrării până la 30 kg - Este GRATUIT!
Caracteristici
Capacitate: 12000 mAh
Curent de pornire: 300 A
Curent de vârf: 600 A
Tensiune de pornire: 12 V
Porturi de intrare: 14V/1A, 5V/1
Porturi de ieșire: 5V/4A, 12V/12A, 12V/8A, 19V/3.5A