Fierastrau circular Total TS11418526
 Total
Viteza rotire disc (rot/min)
5000
Diametru disc
185 mm
Adincime de taiere sub unghi 45°
43 mm
1584lei
75 Lei/lună
Cod produs:
Depozit
În stoc Moldova
Garantie:
24 luni
Ridicarea la etaj în momentul livrării până la 30 kg - Este GRATUIT!
Model:
TS11418526
Producător:
Nr:
TS11418526
Caracteristici generale
Viteza rotire disc (rot/min)
5000
Diametru disc
185 mm
43 mm
Adincime taiere sub unghi 90°
65 mm
Alimentare si putere
Tip alimentare
retea
Putere
1400 W