Difuzor inteligent Yandex Station Street YNDX-00030GRY (Gray)
4699lei
220 Lei/lună
Cod produs:
Depozit
În stoc Moldova
Garantie:
24 luni
Ridicarea la etaj în momentul livrării până la 30 kg - Este GRATUIT!
Caracteristici suplimentare
Asistent vocal: Alisa
Material carcasă: plastic, țesătură
Putere totală: 30 W
Interfețe wireless:
 - Wi-Fi (2.4 GHz și 5 GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac)
 - Bluetooth 5.0, BLE
Porturi: USB Type-C
Microfoane: 3 bucăți
Gamă de frecvență: 80 Hz - 20.000 Hz
Difuzoare:
 - Bass: 44×80 mm
 - Tweeter: 24 mm